Styret i Fotballgruppa

 

Styret i fotballgruppa
                                                                      Sesongen 2018
Navn Telefon e-post
Stian Undbekken, leder 91 63 58 52 stian.undbekken@ikomm.no
Christian Halsa, nestleder 48 02 21 61 christian.halsa81@gmail.com
Steffen Aaseth Stensby, sekretær og dugnad 90 82 34 24 stestens@gmail.com
Torgeir Moen, materialforvalter og kasserer 91 59 15 93 torgeirmoen@hotmail.com
Trenerkoordinator  
Guro Stenset, Laglederkoordinator 97 65 91 91 Gurostenset@gmail.com
Anne Lene Dalseg, administrator 40 84 35 63 andalseg@online.no
Siw Engelstad Bakken, styremedlem, Kioskansvarlig 41 85 41 22 Siwth@hotmail.com
Epost til fotballgruppa brottum-fotball@hotmail.com
Ressurspersoner utenom:
Harald Tråseth, Teknisk ansvarlig bane 92 40 27 68 h.traaseth@bbnett.no
Erik Bergseng, dommerkontakt 95 13 66 43 erik.bergseng@nortura.no  
Bjørn Erik Øverbø,baneansvarlig tømmermyra